Biuletyn Informacji Publicznej
URZĘDU MIEJSKIEGO W DREZDENKU

Wyszukiwarka

Odnośniki

Newsletter

Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje na temat Biuletynu? Zapisz się!

Intranet

Zaloguj się
:
:

Kalendarium

«wrzesień 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.drezdenko.pl

Treść strony

Komisja Spraw Społecznych, Ochrony Środowiska i Rolnictwa kadencji 2018-2013 /stała/

Skład:

1. Walczak Tomasz - Przewodniczący Komisji

2. Dolata Radosław - Wiceprzewodniczący Komisji

3. Paluszkiewicz Dariusz - Członek Komisji

4. Miron Andrzej - Członek Komisji

5. Czekajło Michał - Członek Komisji

6. Suchecki Mariusz - Członek Komisji

7. Turostowska Elżbieta - Członek Komisji

8. Libera-Matela Damian - Członek Komisji

9. Dukaczewski Sebastian - Członek Komisji

 

Metryka

  • opublikował: Kaczmarek Elwira
    data publikacji: 2011-08-29 15:01
  • zmodyfikował: Joanna Ambroziak
    ostatnia modyfikacja: 2019-03-28 11:43

Rejestr zmian

  • zmieniono 2014-12-27 13:36 przez Joanna Ambroziak
  • zmieniono 2014-12-27 13:36 przez Joanna Ambroziak
  • zmieniono 2015-01-15 14:39 przez Joanna Ambroziak
  • zmieniono 2016-06-19 15:10 przez Joanna Ambroziak
  • zmieniono 2017-06-24 16:55 przez Joanna Ambroziak
  • zmieniono 2017-10-16 14:41 przez Joanna Ambroziak
  • zmieniono 2018-11-29 14:41 przez Joanna Ambroziak
  • zmieniono 2018-12-12 20:41 przez Joanna Ambroziak
  • zmieniono 2018-12-12 20:43 przez Joanna Ambroziak
  • zmieniono 2019-03-28 11:43 przez Joanna Ambroziak

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 30325
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-03-10 07:52